Programy na míru

Koncerty pro každou příležitost

Koncerty vážné hudby

Z našeho bohatého repertoiru sestavíme ten nejvhodnější program pro konkrétní hudební událost. Nebojíme se v programu kombinovat různá nástrojová obsazení pro co nejpestřejší hudební zážitek. Naše koncerty trvají šedesát minut a můžete si při nich vychutnat nesmrtelné melodie barokních, klasicistních, romantických i soudobých autorů vážné hudby. 

Filharmoniště

Vážně koncert pro dospělé, kde jsou malé děti vítány! Přijďte si poslechnout Mozarta, Vivaldiho a spoustu další krásné muziky spolu s vašimi ratolestmi.
Vezměte deky, občerstvení i tiché hračky a užijte si koncert, který vás bude bavit. Sály pro vás otevíráme už půl hodiny před představením, abyste se stihli uvelebit. Snažíme se vybírat prostory, kde je k dispozici kavárna, abyste si mohli dát i něco dobrého.
Budeme vám hrát přibližně 45 minut a nikdo nečeká, že vaše děti budou celou tu dobu potichu :) 

Kromě kvarteta Gaudioso, nabízíme v rámci Filharmoniště ještě koncerty dalších komorních souborů, se kterými členky kvarteta rády spolupracují:

Klarinetové kvarteto - odlehčenější program v rytmu jazzu a latinsko-americké hudby.                  Účinkují Jan Pařík, Barbora Pátková, Simona Vaňková a Petr Vaněk. Uslyšíte klarinety, basklarinet, saxofon i netradiční chalumeau.

Trio flétna, housle a harfa - Nikola Květoňová (flétna), Monika Urbanová Růžková (housle) Hedvika Moussa Bacha (harfa). Průřez všemi obdobími klasické hudby za doprovodu královského nástroje harfy. 

Trio zpěv, hoboj, varhany - Barbora Polášková (mezzosoprán), Marta Bílá (hoboj), Jiřina Marešová (varhany). Repertoár sestává nejen z duchovní hudby, na kterou se trio specializuje, ale také          z nejznámějších operních árií a písní skladatelů vážné hudby. Speciální přenosné varhany si vozíme s sebou, takže koncerty mohou probíhat v běžném koncertním sále.

https://www.facebook.com/filharmoniste/ 

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/s-malym-ditetem-na-koncerte-vazne-hudby-a-vety-co-nechce-slyset-mama-ktera-pracuje-58160Výchovné koncerty pro děti

Koncerty pro děti mateřských a základních škol. Komentovaný koncertní program ( 30 nebo 45 minut ) seznámí děti s dřevěnými dechovými nástroji, s tím, jak se na ně hraje ( i jak se na ně běžně nehraje ). Představíme také některé příbuzné dechové nástroje, které budou možná překvapením i pro paní učitelky. Naším cílem není děti poučovat, ale ukázat jim, že hudba je radost, kterou mohou prožívat spolu s námi. 

Svatby, domácí koncerty a další speciální události

.                                             Program sestavíme naprosto dle Vašich přání. Máte dotazy?